O Nás

3K film klub zahájil svou činnost v květnu 2013. Uvádí zejména nestárnoucí filmovou klasiku 80. a 90. let. Příležitostně se bude věnovat i současným filmům, o kterých si myslíme, že stojí za pozornost, ale nevzbudily zájem velkých kin. Pokud byste místo televizní produkce, kde bývají kultovní snímky dabované, prokládané reklamou a bez úcty k originálu ořezané, raději sledovali filmy na plátně v přítmí kinosálu a ve společnosti podobně zaměřených lidí, je 3K film klub určen právě vám.

Co vám jinde nenabídnou:

Před každou projekcí krátká tématická přednáška, ve které Vás seznámíme se zajímavostmi dřívější i současné kinematografie.

Po každé projekci můžete na afterparty probrat čerstvé zážitky s podobně „postiženými“ lidmi v prostorách kavárny Stará Aréna.

Sběratelské lístky v originálním designu se stručnou informací o filmu a tvůrcích.

Těšíme se na Vás.

(3K FILM KLUB – Smu)